Informacje o kursach

Sprawdź naszą ofertę!

Sprawdź naszą ofertę!

Kategorie

Sprawdź, jakie kategorie prawa jazdy z nami zrobisz:

Kategoria AM

Kategoria A1

Kategoria A2

Kategoria A

Kategoria B

Kategoria B+E

Kategoria C

Jazdy doszkalające

Skończyłeś kurs prawa jazdy, jednak w dalszym ciągu nie czujesz się pewnie za kierownicą? W takim przypadku zachęcamy do skorzystania z dodatkowych lekcji praktycznych. Takie lekcje nie są zarezerwowane jedynie dla kursantów starających się o prawo jazdy – kursy doszkalające są popularne także wśród osób, które posiadają już prawo jazdy, jednak chciałyby odświeżyć swoje umiejętności. Podczas jazd doszkalających skupiamy się na indywidualnych kwestiach, które sprawiają Ci trudności. Przy okazji jeszcze lepiej poznajesz miasto oraz właściwie przygotowując się do egzaminu praktycznego oszczędzasz czas i pieniądze zdając za pierwszym razem. Decydując się na wykupienie u nas powyżej 6 godzin jazd doszkalających możesz liczyć na rabat!

Nasze pojazdy

Dysponujemy pojazdami takimi samymi, jak na egzaminie!

Opinie kursantów

Setki osób nie mogą się mylić.
Zapoznaj się z opiniami zadowolonych kursantów!

Statystyka zdawalności

Liczby mówią same za siebie. Zdawalność naszych kursantów przedstawia się następująco:

Egzamin zdany za 1 razem
78%
Egzamin zdany za 2 razem
17%
Egzamin zdany za 3 razem
4%
Egzamin zdany za 4 razem
1%
Niniejsza strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności View more
Akceptuję

Zapisz się na kurs

Wypełnij krótki formularz w celu zgłoszenia chęci zapisania się na kurs. W tym momencie nie musisz dokonywać żadnych płatności. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w możliwie jak najszybszym terminie w celu ustalenia szczegółów rozpoczęcia kursu.